Uzstādīšana un apkope

Viens no kvalitatīvas un ilgstošas gaisa siltumsūkņu darbības priekšnoteikumiem ir profesionāla, ražotāju noteiktajām prasībām atbilstoša šīs apkures sistēmas uzstādīšana.

EkoPluss speciālistiem ir 12 gadu pieredze uzstādīšanā un labākā tehniskā risinājuma izvēlē. Mūsu speciālisti ir sertificēti ar 1.līmeņa sertifikātu darbam ar aukstuma aģentiem. 

Siltumsūkņu un kondicionieru uzstādīšana neaprobežojas tikai ar pareizu iekārtas uzstādīšanu, bet ļoti svarīgi ir saglabāt estētiku ēkai. Gandrīz vienmēr ir iespēja savienojošo trasi noslēpt fasādē, korē vai pārkarē. Ekopluss meistari vienmēr mēģina montāžu veikt tā, lai garāmgājējiem liktos, ka kondicionieris vai siltumsūknis jau būtu bijuši iekļauti mājas projektā, nerēgojoties caurulēm, penāļiem un kondensāta komunikācijām.

Apkopes laikā tiek mazgāts ārējā bloka siltummainis, jo laika gaitā ribojumā sakrājās netīrumi, kas apgrūtina siltumsūkņa darbu. Iekšējais bloks tiek tīrīts ar tvaika ģeneratoru. Tvaiks iekšējā bloka siltummainī iznīcinas visas baktērijas, kuras tur var būt veidojušās kondicionēšanas režīmā, kad uz iekšējā siltummaiņa kondensējās mitrums un veidojās labdabīga augsne sēnītēm un baktērijām. Tiek izmazgāti arī putekļi un gruži, kas gada laikā sakrājās iekšējā blokā, kas ir svarīgi priekš gultņiem, lai putekļi neapliptu un gultņiem neveidotos ekscentrs rotācijas kustībā.

Veicot ikgadējo tehnisko apkopi, Jūs iegūstat 5 gadu garantiju, paildzinat iekārtas ekspluatācijas mūžu un nepārmaksājat par iztērēto elektroenerģiju, kas rodas darbinot neapkoptu siltumsūkni.

Tehnisko apkopi var pieteikt telefoniski vienojties par savstarpēji izdevīgu datumu un laiku darba veikšanai.