Tikai tiešsaistē

Mitsubishi Electric Ventilācijas iekārtas Lossnay

Jauns produkts

Vairāk informācijas zvanot +37129204202

Vai rakstot uz info@ekopluss.lv

Vairāk informācijas

Vairāk informācijas

Daudzas problēmas mājās vai darba vietā var rasties sliktas gaisa kvalitātes dēļ. Gaisa kvalitāte tiek uzskatīta par vienu no nemiera, darba ražīguma un kavēšanas cēloņiem. 

Ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas ierīkošana mājās vai darba vietā ir labs priekšnoteikums labākai saskarsmei cilvēku starpā, kā arī labākiem sadzīves apstākļiem. 

Bieži vien galvenais iemesls, kāpēc netiek ierīkotas ventilācijas vai gaisa kondicionēšanas sistēmas, ir to augstās ierīkošanas un ekspluatācijas izmaksas, tādēļ „Mitsubishi Electric” ir izstrādājis ventilācijas iekārtu „Lossnay” ar unikālu patentētu siltummaini ar gaisa mitruma atgūšanu.

Lossnay ventilācijas iekārta vasaras karstajā periodā var darboties, tā ka ienākošais āra gaiss apiet siltummaini, un tādēļ situācijās, kad telpu temperatūra ir augstāka nekā ārā, tad ar pieplūdes gaisu, kam ir zemāka temperatūra, var atdzesēt telpu. 

Telpas karstais gaiss, neuzsildot ienākošo gaisu, tiks izvadīts ārā. Šāda tehnoloģija nodrošinās telpu ar svaigu gaisu, nepaaugstinās telpas temperatūru, kā arī palīdzēs dzesēšanas sistēmai ātrāk un ekonomiskāk uzturēt telpā vēlamo temperatūru.

7 produktu tajā pat kategorijā:

Advanced Search